Kancelaria radców prawnych Wrocław

O nas - Kancelaria Radcy Prawnego

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się Kancelarią Radców Prawnych, posiadającą ambitny i doświadczony zespół prawników (radców prawnych). Naszą ofertę dla Państwa skonstruowaliśmy w taki sposób, by jej realizacja była procesem szerokiej analizy i czuwania nad bezpieczeństwem prawnym.

Doradztwo i pomoc prawna naszej Kancelarii, to wdrażanie optymalnej strategii postępowania w celu realizacji konkretnych zamierzeń Klienta. Wychodzimy z założenia, że usługi prawne powinny być wykonywane z zachowaniem najwyższych standardów zawodowej staranności i wiedzy. Nie zapominamy także o indywidualnym podejściu do każdego Klienta.

Jesteśmy przekonani, że dopiero pełne rozpoznanie i zrozumienie Państwa potrzeb, gwarantuje pełny sukces i zadowolenie, a co za tym idzie, także naszą zawodową satysfakcję. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym Klientom poczucie bezpieczeństwa, spokoju i pełnej kontroli sytuacji.

W naszej pracy kierujemy się najwyższymi standardami etycznymi, profesjonalizmem świadczonych usług oraz zasadą zapewnienia Klientom pełnego komfortu w świadomym i swobodnym realizowaniu swoich celów.

Radca prawny Tomasz Jaroszyński

Radca prawny Tomasz Jaroszyński

Z wyróżnieniem ukończył Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku prawo (uzyskując ocenę bardzo dobrą). Następnie odbył aplikację sądową, jednak wieloletnia (od 1999 r.) praktyka i doświadczenie w pracy w kancelariach radców prawnych oraz zamiłowanie do zawodu radcy prawnego, skłoniły go do otwarcia własnej praktyki zawodowej. Specjalista w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego i handlowego, a w szczególności problematyki prawa spółek. W wolnych chwilach jeździ na rowerze, pływa i nurkuje.

 
 

Kancelaria Radcy Prawnego, ul. Wita Stwosza 19/20, 50-148 Wrocław, tel. +48 71 342 37 48 faks: +48 71 733 05 56